Vinç kumandası üretimi ile başladığımız bu serüveni ürün yelpazemizi genişleterek ve çeşitli bölgelerdeki şubelerimiz ile en ileri boyuta taşıdık. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyümüz ile değerini paha biçilemez şekilde katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık.

Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik ,müşteri odaklı hizmet, satış öncesi ve sonrası destek ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, kablosuz vinç kumandası sektöründe lider konuma ulaştık.

Markamız; vinç uzaktan kumandası alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmektedir.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz ürünlerimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden Wieltra Vinç Kumandaları, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.